Radio łazienkowe – sprzęt, który nie jest niezbędny ale bardzo interesujący

Łazienka stanowi bardzo intymną i ważną strefę w układzie całego mieszkania. Urządzając pomieszczenie pragniemy, aby było funkcjonalne, komfortowe, przytulne i ciepłe.

Wielu z nas uwielbia długie relaksujące kąpiele, z kieliszkiem wina w ręku, przy dźwięku ulubionej muzyki. Często nie zdajemy sobie sprawy, że zwykłe radio ustawione na łazienkowej półce nie jest wystarczająco odporne na specyficzną atmosferę panującą wewnątrz. Oprócz realnego niebezpieczeństwa, stare radio nie wykazuje estetycznych walorów dekoracyjnych.

Jeżeli chcemy być właścicielami luksusowej i prestiżowej łazienki, a przy okazji lubimy posłuchać ulubionej muzyki przy wieczornej, odprężającej kąpieli, lub usłyszeć wiadomości przy porannej toalecie, koniecznie musimy zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt łazienkowy.

Radio nie powinno w negatywny sposób ingerować w wystrój pomieszczenia i wizualnie pogarszać stylizacji.
Najlepszym rozwiązaniem jest kupno wanny, lub kabiny prysznicowej z hydromasażem, wyposażonej w wbudowane radio FM, głośnik i podłączenie CD. Niestety jest to urządzenie drogie i nadające się do włącznie do dużych łazienek.


Tańszą alternatywą jest mini zestaw audio dostosowany do zabudowy pod różne materiały wykończeniowe. Podłączone do zasilania oświetlenia, lub wentylatora pozwoli na uruchomienie melodii, podczas włączenia światła. Głośniki i pilot dodatkowo wpływają na jakość i komfort odbioru. System radiowy jest 100% wodoodporny i bezpieczny.
Dyskretnie ukryty sprzęt, oszczędza nam nieestetycznie porozrzucanych kabli i głośników psujących styl łazienki. Niektóre modele bezproblemowo wbudujemy w meble łazienkowe, lub puszkę podtynkową. Dodatkową zaletą są zamienne panele frontowe i ramki dekoracyjne pozwalają na dostosowanie do każdego wystroju. Najnowsze techniki wykorzystywane w elektronice pozwoliły na produkcję radia zasilanego energią wypływającej wody. Zgromadzona siła wystarcza na ciągłość muzyczną nawet po odcięciu dopływu cieczy.

Niestety jest jeszcze trudnodostępnym w Polsce sprzętem.
Bardziej realne i stosunkowo tanie są radyjka o prostej budowie i fantazyjnych kształtach. Wodoodporne właściwości umożliwiają powieszenie pod prysznicem, ustawienie na płaskiej powierzchni, czy nawet kąpiel z radiem imitującym wodną zabawkę.

Kupno radia łazienkowego znakomicie podkreśli estetykę wnętrza. Wpłynie na pozytywne emocje podczas codziennej toalety, pomoże w odprężeniu i wyciszeniu myśli oraz ciała. Wanna po brzegi wypełniona wodą i spokojna, nastrojowa muzyka ma działanie relaksacyjne.

Poniżej przedstawiam propozycje artykułów które mogą Cię zainteresować. Zapraszam do lektury:

Taśma dekarska przy remoncie czy malowaniu dachu

Jak zmniejszyć koszty ogrzewania

Pielęgnacja zieleni a praca na wysokości

BHP przy malowaniu dachów

http://www.malowanie-dachow.pl/kolektory-sloneczne-montaz-kolektorow/

http://www.malowanie-dachow.pl/firma-malujaca-dachy-wybor/

http://www.malowanie-dachow.pl/oferta/montaz-rynien/

 

Zapraszam do  Blog malowania dachów 

Jeśli interesują Cię artykuły związane z pracami na  wysokości i nie tylko. Zapraszam do korzystania z naszych usług: Malowanie dachu Sułkowice,  Renowacja dachów Kraków, Maków Podhalański, Sucha Beskidzka, Mszana Dolna, Jordanów, Swoszowice, Nowy Sącz  czy też wymiana rynien stalowych w Myślenicach to nasza specjalność. Zapraszamy serdecznie

Renowacja dachu