Malowanie dachu Śląsk

https://www.malowanie-dachow.pl/wp-content/uploads/2017/10/malowanie-kościoła.jpg
https://www.malowanie-dachow.pl/wp-content/uploads/2017/10/malowanie-dachów-śląsk.jpg

Project: Malowanie dachu Śląsk

Title:

Description:

Malowanie dachu Śląsk

https://www.malowanie-dachow.pl/wp-content/uploads/2017/10/malowanie-kościoła-909x540.jpg
Malowanie dachu Śląsk
https://www.malowanie-dachow.pl/wp-content/uploads/2017/10/malowanie-dachów-śląsk-463x540.jpg
malowanie dachów małopolska

Malowanie dachu Śląsk – Malowanie dachu kościoła w Sosnowcu

Stwierdziłem, że nagłówek pierwszego akapitu tego wpisu zatytułuję: „Malowanie dachu Śląsk ” gdyż praca ta przysporzyła nam wielu trudności i aż prosi się, aby malowanie kościoła w Sosnowcu utożsamiane było z Profesjonalnym malowaniem dachów na Śląsku.

Kościół ten to ogromna budowla , której kalenica przebiega na wysokości około 30 metrów. Dostęp do połaci dachowych był bardzo trudny co dodatkowo czyniło tę pracę bardzo złożoną zarówno pod względem logistycznym jak i podczas wykonywania konkretnych czynności.

Malowanie dachu Śląsk a sprzęt do pracy na wysokości

Ażeby utworzyć bezpieczne stanowiska pracy ( by chłopaki z malowanie dachów Śląsk mogli spokojnie pracować) wykorzystaliśmy 40 kawałków lin o łącznej długości 2kilometrów !!!  Malowanie dachu kościoła w Sosnowcu wymagało od nas zaangażowania ogromnej ilości sprzętu. Przez 4 dni niemal bez przerwy pracowały 4 wysokiej wydajności agregaty myjące wysokociśnieniowe, za sprawą których pracownicy pozbywali się starej, łuszczącej się powłoki lakierniczej.

Malowanie dachu kościoła na Śląsku przebiegło pomyślnie dzięki zestrojeniu ze sobą Profesjonalnie wyszkolonych pracowników, którzy malując jednocześnie 4 agregatami hydrodynamicznymi ( malowanie agregatem malarskim) przyczynili się do wymalowania dachu precyzyjnie, dokładnie, w stosunkowo nie długim czasie.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *